0
Dostał mandat za głośny wodospad. Teraz musi zapłacić ponad 1000 euro kary

Dostał mandat za głośny wodospad. Teraz musi zapłacić ponad 1000 euro kary

Mieszkańcy włoskiego miasteczka Bellano nie mogą oglądać telewizji ani słuchać radia, bo nic nie słyszą. Spędzenie wolnego czasu w zaciszu swoich domów uniemożliwia im okoliczny wodospad. Na hałasy poskarżył się jeden z mieszkańców. Skarga wpłynęła do urzędu ds. ochrony środowiska. Teraz władze miasteczka będą musiały zapłacić karę w wysokości 1032 euro.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Łoś wyszedł do Zasiadający do śniadania mieszkańcy Ożarowa Mazowieckiego k. Warszawy mogli obserwować ze swoich okien łosia. Niestety nikt nie zdążył go zaprosić, bo po kilku minutach zwierzęcia już nie było. Choć zuchwały, okazał się nie być zbyt dobrze zaznajomiony z topografią miasta. "Nie wiedział, którą ma iść ulicą" - napisała do redakcji Kontaktu 24 pani @Anna, która nagrała zwierzę. Dwie toalety za Nawet 100 tys. funtów kosztować będzie remont dwóch toalet, z których korzystają członkowie Izby Lordów - wynika z informacji o przetargu zamieszczonej na stronie internetowej rządu brytyjskiego. Sumę skrytykowała organizacja Taxpayers' Alliance. Etna wybuchła gejzerem Etna znów pluje lawą. W poniedziałek wieczorem wulkan urządził obserwatorom niezapomniany pokaz, wyrzucając w górę strumienie płynnej magmy. Film zamieścił w internecie podziwiający Etnę turysta. Przegląd prasy: Wardrobing, Przybywa osób, które kupują ubrania tylko po to, aby pokazać się w nich raz lub dwa i zwrócić do sklepu. Są wśród nich celebryci i zwykli śmiertelnicy. Ani jednym, ani drugim nie przeszkadza, że noszą ubrania z metkami - pisze "Rzeczpospolita". Przyjmowano, że lampart - Nagle coś mnie zaatakowało, skoczyło mi na plecy - opowiadał Kasim Kaplan, turecki pasterz, którego zaatakował lampart anatolijski. Kuzyn zaatakowanego, Mahmut Kaplan, ocalił mu życie, strzelając do drapieżnika. Naukowcy podkreślają, że cały teren prowincji, gdzie doszło do zdarzenia, powinien zostać objęty natychmiastową ochroną. Tajemnicze chmury niepokoiły W latach siedemdziesiątych satelity zarejestrowały nietypowe obłoki, unoszące się nad Morzem Wschodniosyberyjskim. Przez dziesiątki lat zagadka ich powstawania pozostawała nie wyjaśniona, a cykliczność zjawiska niepokoiła zarówno naukowców, jak i wojskowych. Kazał mi dotykać "Współpracowałem z wyrażającymi na to zgodę dorosłymi kobietami, które miały pełną świadomość natury prac. Nigdy nikogo nie zmuszałem do czegoś, czego nie chciał zrobić" - broni się sławny fotograf Terry Richardson, po tym, jak kilka modelek zarzuciło mu molestowanie seksualne. Amerykanin, znany ze zdjęć ocierających się o pornografię, twierdzi, że oskarżenia są fałszywe i nazwał je "polowaniem na czarownice". Mama pokazała, jak Dziecko Emmy Bond urodziło się 12 tygodni przed terminem. Lekarze dawali mu trzy dni życia. Stan dziewczynki poprawił się jednak na tyle, że mamie pozwolono karmić piersią. Zdjęciem dokumentującym ten moment Emma pochwaliła się w serwisie społecznościowym. Ktoś zgłosił "naruszenie zasad". Fotografia została usunięta. A oburzeni internauci ruszyli do kontrataku.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Unia chce innowacji.

Unia chce innowacji. Telefony stacjonarne będą droższe?

Ogłoszona przez Komisję Europejską deregulacja rynku telefonii stacjonarnej w UE ma wzmocnić firmy telekomunikacyjne, tak by ruszyły ...
POPRZEDNI WPIS →
Plush Mix, czyli

Plush Mix, czyli Plush z możliwością kupna telefonu

Od 20 października dostępna jest oferta Plush Mix, czyli propozycja dla tych, którzy wraz z ofertą chcą ...