0
Dokąd na wakacje? 10 najlepszych, rajskich wysp

Dokąd na wakacje? 10 najlepszych, rajskich wysp

Bora bora, Bali czy może Mauritius? Planując tam podróż z pewnością się nie zawiedziesz. To one między innymi tworzą listę najwspanialszych wysp na świecie. Zobacz, czy inne, położone bliżej Polski, znalazły się w rankingu. A gdzie turyści czują się najlepiej?


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Barszcz z tubki? Nie każdego stać na turystyczny lot w kosmos, który kosztuje ponad 50 mln dolarów. Jednak już teraz każdy może poczuć się, jak kosmonauta próbując spożywanego tam jedzenia. Automat z daniami z kosmosu ustawiony jest w moskiewskiej galerii VVC Exhibition Center. Nowy model do Naukowcy opracowali nowy model, który tworzy wizualizację gradientu stężenia dwutlenku węgla. Na symulacji idealnie widać rozkład tego związku chemicznego oraz jak jego stężenie zmienia się w czasie. Stworzenie tego modelu, to wielki krok w stronę szukania rozwiązań przeciwko zmian klimatu. Powstała mapa 3D Choć naukowcy pracowali nad tym od lat, dopiero wykorzystanie obserwacji satelitarnych okazało się skutecznym sposobem. Dzięki nim powstała kompleksowa trójwymiarowa mapa Wielkiej Rafy Koralowej. Naukowcy liczą, że pomoże ona lepiej poznać, a tym samym chronić tę unikatową strukturę - zwłaszcza przed nasilającą się w ostatnich czasach inwazją żarłocznych koron cierniowych. Cykl całkowitego zaćmienia Mieszkańcy zachodniej półkuli będą mogli obejrzeć "na żywo" całkowite zaćmienie Księżyca 15 kwietnia. Będzie to pierwsze z czterech zaćmień, występujących po sobie w półrocznych odstępach. Kolejny taki cykl będzie można zobaczyć dopiero w 2032 roku. Rozdawał prezerwatywy. 27-latek Nowym ministrem spraw zagranicznych Austrii ma zostać 27-latek Sebastian Kurz. To efekt porozumienia między Socjaldemokratyczną Partią Austrii (SPOe) a Austriacką Partią Ludową (OeVP), które zdecydowały się na kontynuowanie "wielkiej koalicji". Kurz, który podczas kampanii wyborczej rozdawał prezerwatywy, będzie najmłodszym szefem dyplomacji państw europejskich. Salto mortale i W sieci furorę robi wyjątkowy rzut do kosza. Nastolatek zamiast standardowego rzutu wykonał salta i obroty, a dopiero potem posłał piłkę w kierunku obręczy. I trafił z niemal chirurgiczną precyzją. Internet huczy: to fake. Nowy Rok co Sylwester na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie będzie miał końca. Załoga zamierza aż 16 razy witać 2015 rok. Natomiast oblewać nowy rok będą nie szampanem, ale... sokiem owocowym. Modelki prezentujące bieliznę Modelki prezentujące bieliznę Victoria Secret nie muszą być idealne? Takie głosy pojawiły się po tym, jak firma miała zmienić swój dawny slogan reklamowy "The Perfect Body" na bardziej przyjazny dla kobiet o innych figurach niż modeli - "A Body for Every Body".
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Uważajcie na żmije.

Uważajcie na żmije. Teraz są szczególnie groźne

W lasach Podkarpacia, głównie w Bieszczadach i Beskidzie Niskim, na przełomie kwietnia i maja częściej niż zwykle ...
POPRZEDNI WPIS →
Pies na autostradzie

"Pies na autostradzie przejął kontrolę nad ciągnikiem. Nie, nie żartuję"

Wielka Brytania w ostatnich dniach zwariowała na punkcie Dona, psa, który jeździł traktorem. W środę zwierzak wybiegł ...