0
Disney godzi Google i Apple. Kultowe treści też dla systemu Android

Disney godzi Google i Apple. Kultowe treści też dla systemu Android

Platforma do zakupów filmów Disneya - Disney Movies Anywhere - teraz jest dostępna też dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Usługa dostępna jest na Google Play (czyli na platformie z aplikacjami).


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nowości w ofercie Netia wprowadziła nowe oferty skierowane do segmentu małych firm i domowych biur, a w nich m.in. tablet za 1 zł wraz z dostępem do e-prasy czy bezpłatna pomoc techniczna Assistance. Nowością jest również dostępność w tym segmencie oferty telewizyjnej. tech.wp.pl Dwa dni intelektualnej W Poznaniu zakończyła się czwarta edycja konferencji "e-nnovation", na której spotykali się przedstawiciele największych firm i marek związanych z sektorem e-commerce. W piątek rozstrzygnięto również konkurs "Start with e-nnovation", w którym nagrodzono najlepszy startup. Nagroda trafiła do Brytyjczyka Laurence'a Aderemi, którego projekt Moni ma ułatwić w przyszłości płatności mobilne. Podejrzany Antonow 30 Brytyjskie Tajfuny musiały wejść w prędkość ponaddźwiękową, by przechwycić łotewskiego transportowego Antonowa-26, którego załoga nie nawiązywała łączności radiowej z pilotami RAF i wieżą kontroli lotów. Maszyna doleciała aż nad miasto Dartford, 30 km na wschód od Londynu - podaje BBC. Pościg się udał, a samolot został odeskortowany na jedno z lotnisk, gdzie wylądował. Kazam Thuder 345LTE Kazam wprowadza na polski rynek swojego pierwszego modelu z transmisją danych LTE 150Mb/s. Thunder 345 LTE to urządzenie wyposażone w wydajne podzespoły oraz Androida 4.4 KitKat. tech.wp.pl Samsung Galaxy S5 Mimo że premiera flagowego smartfona Samsunga miała miejsce już nieco ponad miesiąc temu, koreańska firma dopiero teraz ujawniła ceny całej gamy swych nowych gadżetów dostępnych na terytorium naszego kraju. Tak jak oczekiwano, znów nie będzie tanio. tech.wp.pl iPhone 5C to O tym, ze iPhone 5C nie będzie hitem przekonaliśmy się już pierwszego dnia jego sprzedaży, bowiem w żadnym momencie nie zabrakło go na półkach sklepowych, choć zwykle najnowsze produkty Apple'a są błyskawicznie wyprzedawane. tech.wp.pl Prawo jazdy dla Przestępcy znaleźli w Kanadzie sposób na uzyskiwanie prawdziwych praw jazdy dla nieistniejących osób. To nie tylko zagrożenie dla banków, to również możliwe zagrożenie terrorystyczne – alarmują eksperci. TweetDeck zaatakowany? Tworzy TweetDeck, popularna aplikacja do obsługi i śledzenie Twittera, jest podatny na tzw. cross-site scripting (XSS), który umożliwia hakerom uzyskanie dostępu do kont użytkowników i ważnych informacji - podaje Business Insider.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Aplikacja wyszukuje potencjalnych

Aplikacja wyszukuje potencjalnych samobójców na Twitterze. Fala oburzenia

Samaritans Radar - tak nazywa się aplikacja, która pomaga zapobiegać samobójstwom. System łączy się z Twitterem i analizuje wpisy ...
POPRZEDNI WPIS →
Śmierć nie zmobilizowała

Śmierć nie zmobilizowała kierowców do naprawy wadliwych samochodów. General Motors zachęca więc kuponami

General Motors robi wiele, żeby dotrzeć do swoich klientów. Tym razem używa kart upominkowych o wartości 25 ...