-8
Darth Vader stracił szansę na prezydenturę

Darth Vader stracił szansę na prezydenturę

Ukraińska Centralna Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji w nadchodzących wyborach prezydenckich kandydatowi przedstawiającemu się jako Darth Vader. Wniosek reprezentanta Ukraińskiej Partii Internetowej nie spełnił wymogów formalnych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Chciał pomóc pisklęciu Łabędzie to jeden z symboli miłości. O tym, jak bardzo kochają swoje młode, przekonał się wolontariusz Wildlife Aid Foundation (WAF), brytyjskiej organizacji niosącej pomoc dzikim zwierzętom. Kiedy Simon Cowell próbował uwolnić zaklinowanego w płocie młodego ptaka, jego tata go zaatakował. Radzą, jak korzystać Brytyjczycy promują bezpieczne poruszanie się... po ruchomych schodach. Specjalny film będzie wyświetlany na dworcach w Wielkiej Brytanii. Izraelski emu-pędziwiatr na Kierowcy podróżujący ulicami izrealskiego miasta Hercljj, mogli podziwiać nie tylko uciekające za szybą krajobrazy, ale także równie szybko uciekające emu. Ani deszcz, ani czerwone światło nie zdołały zatrzymać rozpędzonego zwierzęcia. Odkryto największy zbiornik Największy zbiornik wodny starożytnego Rzymu odkryto podczas budowy stacji trzeciej linii metra w Wiecznym Mieście - ogłosili archeolodzy. Zbiornik znajduje się w rejonie bazyliki świętego Jana na Lateranie. Po fotosesji w Po kontrowersyjnej sesji Rihanny przed meczetem w Abu Zabi długo nikt tego nie powtórzył. W tym roku, pomimo fali krytyki jaka spłynęła na Rihannę, jej śladem poszła Selena Gomez. Piosenkarka podczas wakacji ze znajomymi zrobiła kilka zdjęć i umieściła je na Instagramie. Spotkało się to z krytyką jej fanów oraz środowisk muzułmańskich. Niewola zabiła w Ptaki, które większość swojego życia spędziły w klatkach, bardzo często nie potrafią latać. Dlatego też potrzebują kogoś, kto pokaże im, w jaki sposób można korzystać z wolności; kogoś, kto pokaże im, jak posługiwać się skrzydłami, by wzbijać się w przestworza. Takim ptasim trenerem jest Jaques Olivier Travers. Człowiek, który dla zwierząt gotów jest poświęcić swoje życie. Elżbieta II odznaczyła 62-letnia Elżbieta Wanda Piotrowska, dyrektorka Morley College w Londynie, została wyróżniona przez Elżbietę II tytułem i medalem OBE (Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego) za zasługi w kształceniu dorosłych. Chmura słonecznej plazmy Ostatnie badania naukowców wykazały, że fala uderzeniowa jednej z ostatnich potężnych eksplozji na Słońcu minęła Ziemię o włos. Jej rozmiary i siła były zdolne rozpętać burzę magnetyczną na miarę tej z roku 1859, kiedy to indukowany przez naładowane cząsteczki prąd był na tyle silny, że sprzęt elektryczny działał bez podłączenia do gniazdka.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Satelita ESA zwiększy

Satelita ESA zwiększy bezpieczeństwo świata. Wieczorem bezpośrednia transmisja ze startu

Już dziś wieczorem (o godz. 23.02 naszego czasu) Sentinel 1A zostanie wyniesiony na orbitę. Start rakiety nośnej ...
POPRZEDNI WPIS →
Poradnik: Nie popełniaj

Poradnik: Nie popełniaj błędów początkującego internauty

W obecnych czasach nasze dane osobowe zostawiamy praktycznie wszędzie – w wyszukiwarkach, na portalach społecznościowych, czy też ...