0
Cień

Cień "afery rozporkowej". Ukryta wskazówka na portrecie Clintona

Portret Clintona wisi w Waszyngtonie już prawie dekadę, ale dopiero teraz autor ujawnił jego ukryty przekaz. A chodzi o niepozorne zaciemnienie, które widać na gzymsie kominka tuż obok prezydenta. Jak twierdzi autor obrazu, cień rzuca słynna niebieska sukienka, należąca do kochanki Clintona z czasów tzw. "afery rozporkowej", Moniki Lewinsky.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Kim ma swoją W Korei Północnej z pompą otwarto pierwszy w kraju kurort narciarski. Jego budowa była oczkiem w głowie Kim Dzong Una. Dyktator za młodu uczył się w Szwajcarii, gdzie bardzo polubił jazdę na nartach. Po powrocie do kraju został odcięty od takiej rozrywki. Nie wiadomo kto dostarczył niezbędne wyposażenie, takie jak wyciągi, bo szereg firm europejskich odmówiło współpracy. Potężny rozbłysk na Do potężnego rozbłysku słonecznego doszło wieczorem w piątek. Kilka dni wcześniej na dziennej gwieździe występowały burze słoneczne. Miała być miniświnką. Para Kanadyjczyków była przekonana, że adoptowała miniświnkę. Nieoczekiwanie jednak zwierzę zaczęło rosnąć i po dwóch latach jego waga wzrosła o ponad... 200 kilo. Mimo że Amerykanie masowo oddają niechciane świnki do schronisk, ci opiekunowie postanowili zatrzymać zwierzę, które dziś jest gwiazdą sieci. Jak przetrwać zimę, Jak to jest być niewielkich rozmiarów ptaszkiem? To codzienna walka o przeżycie. Nie chodzi tylko o podołanie trudnym warunkom atmosferycznym, czy o posiadanie pełnego brzucha przy ograniczonych ilościach pokarmu. Kłopotliwe jest również nie zostanie posiłkiem jakiegoś głodnego drapieżnika. Powrót do stylu Wszystko co dobre, już było – taka zasadę przyjmują fani oldschoolu i gadżetów w stylu retro. Warto wracać do rzeczy, które już kiedyś podbiły masową publiczność? Na e-zakupach kartą Do końca stycznia 2015 r. banki będą musiały wprowadzić rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie transakcji internetowych – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”. Podniebne zawody w Niebo nad Las Vegas w Stanach Zjednoczonych pokryło się w niedzielę superszybkimi samolotami. Wszystko w ramach Red Bull Air Race World Championship. Piloci musieli pokonać specjalnie przygotowany, powietrzny tor w określonym czasie. Pierwsze miejsce zajął Kanadyjczyk Pete McLeod, drugi był Brytyjczyk Nigel Lamb, a trzeci Niemiec Matthias Dolderer. Oddaj nam Pratchetta. "Są takie chwile w życiu, kiedy ludzie muszą wiedzieć, że nie wolno odpuszczać" - tym cytatem z Terry'ego Pratchetta internauci chcą przekonać Śmierć do "oddania" pisarza. Ta wielokrotnie była bohaterem jego powieści, stąd pomysł fanów jego twórczości, by właśnie do Śmierci skierować internetową petycję.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Jeszcze parę godzin

"Jeszcze parę godzin i mógł skonać". Piękny rogacz ocalony przed śmiercią

Pięknego jelenia od śmierci dzieliło, zdaniem leśniczego, który ocalił rogacza, zaledwie kilka godzin. - Na wnyku mógł ...
POPRZEDNI WPIS →
Łasica na plecach

Łasica na plecach dzięcioła, czyli walka na śmierć i życie

Mimo że wygląda to uroczo, to brytyjski fotograf uchwycił na zdjęciu moment brutalnego ataku małej łasiczki na ...