0
Ciemna strona natury, czyli kataklizmy w 2014 roku

Ciemna strona natury, czyli kataklizmy w 2014 roku

Co roku odnotowujemy różne katastrofy naturalne: huragany, erupcje wulkanów, trzęsienia ziemi. Te większe są tragiczne w skutkach i zbierają śmiertelne żniwo. Rujnują budżety dotkniętych przez nie krajów. Poniżej przypominamy Wam kilka katastrof, których sprawcą była natura.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Na cienkiej linie Choć chodzenie po linie zwykle uważa się za cyrkową sztuczkę wyćwiczonych akrobatów, to parające się tym osoby nierzadko mają z cyrkowcami niewiele wspólnego. Tak, jak dwóch mężczyzn, którzy przeszli z minimalnym zabezpieczeniem po linie rozpiętej nad afrykańskimi Wodospadami Wiktorii, zwanymi "Ryczącym Smokiem". Z komputera na Popularna mapa rozszerza się o dziewięć nowych lokalizacji. Zostaną one odwzorowane za pomocą technologii Google Trekker. Wśród nowych miejsc znalazła się wyspa South Georgia (Georgia Południowa). Twórcy gry Wiedźmin Kupiony przez twórców gry "Wiedźmin" Fort Traugutta w Warszawie przez lata służył wojskowym i był niedostępny dla "zwykłego śmiertelnika". Tajemnicze i zapomniane miejsce ma wkrótce tętnić życiem. Wraz z nowym właścicielem do jego wnętrza zajrzała kamera tvnwarszawa.pl. Rak skóry na Nadmierne opalanie się może wywołać raka skóry. Te same komórki rakowe mogą jednak rozwinąć się także na... gałce ocznej. A wszystko przez nieodpowiednie okulary przeciwsłoneczne. Palenie zabija. Takie Ponad półtora miliona Amerykanów spróbowało rzucić palenie po tych kampaniach w ubiegłych latach. Teraz po raz trzeci Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDCP) stworzyło film, który ma uświadomić palącym, co powoduje ich nałóg. Materiał "Faktów" TVN. Kłótnia o pochylony 60-letni mężczyzna, który wszczął awanturę z załogą na pokładzie samolotu American Airlines, stanął przed sądem w Bostonie. Mężczyzna zarzucał siedzącej przed nim pasażerce, że zbyt nisko opuściła oparcie swojego fotela. Doprowadziło to do kłótni z interweniującą stewardesą. Grozi mu nawet 20 lat więzienia. Kate Moss rozebrała - Ona przekracza wszelkie stereotypy zdjęć erotycznych - mówi Hugh Hefner o Kate Moss, która na swoje 40-te urodziny rozebrała się dla "Playboya". Amerykański magazyn pokazał pierwsze zdjęcie modelki w charakterystycznym stroju króliczka, ale całkiem nagą będzie można zobaczyć w środku numeru dopiero w grudniu. Brytyjka nie jest pierwszą sławną modelką na okładce "Playboya" - w jego 60-letniej historii była także Polka. Ferrari jedzie na Fiat Chrysler planuje wydzielenie z grupy produkcję kultowego Ferrari. Sportowa legenda ma "wyjechać" na swoje w przyszłym roku. Udziały w spółce przekazane zostaną akcjonariuszom - podaje "Financial Times". Ok. 10 proc. akcji Ferrari, których właścicielem jest FCA zostanie sprzedanych w ofercie publicznej.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Miss Egzotica 2015

Miss Egzotica 2015 - backstage sesji zdjęciowej

W ekskluzywnym hotelu Plaza Warsaw odbyła się sesja zdjęciowa z Ambasadorkami Miss Egzotica 2015 facet.wp.pl ...
POPRZEDNI WPIS →
Drzewa i ławki

Drzewa i ławki w lodowej skorupie. Takie cuda można zobaczyć na Węgrzech

Przyroda, pogoda i przedmioty, które stworzył człowiek. Wszystkie te czynniki przyczyniły się do powstania przepięknych lodowych form. ...