2
CIA przemówiła na Twitterze.

CIA przemówiła na Twitterze. "Nie potwierdza i nie zaprzecza"

CIA ma swój oficjalny profil na Twitterze, a jej pierwsza wiadomość zrobiła furorę. Wystarczyło kilka godzin, by wpis agencji podało dalej niemal 180 tys. osób.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Pięć miejsc zasilanych Po świecie jest rozsianych wiele obiektów, które wymagają dobrego oświetlenia. Część z nich zasilana jest przez liczne kolektory słoneczne, w których dochodzi do konwersji energii promieniowania na ciepło. Zobaczcie listę pięciu miejsc, do których prąd jest dostarczany z potężnych elektrowni słonecznych. CIA przemówiła na CIA ma swój oficjalny profil na Twitterze, a jej pierwsza wiadomość zrobiła furorę. Wystarczyło kilka godzin, by wpis agencji podało dalej niemal 180 tys. osób. Podsumowanie roku czy Od kilku dni w sieci dużą popularnością cieszy się wideo będące podsumowaniem mijającego roku. "Zeitgeist 2014" różni się jednak od większości publikowanych podsumowań. To dlatego, że wideo jest kampanią społeczną, która uświadamia widzom, jak czują się ludzie chorzy na alzheimera. Niewielki wąż zatrzymał Półmetrowy, niegroźny wąż zatrzymał pociąg i spowodował ewakuację ponad 400 pasażerów pociągu Intercity w stolicy Szwajcarii - Bernie. Gada złapała po półgodzinnych poszukiwaniach policja kantonalna. Ukrywał się w przewodzie wentylacyjnym. Merkury kurczy się Satelity krążące dookoła Merkurego - najmniejszej i najbliższej Słońcu planety w Układzie Słonecznym - wykazały, że przez ostatnie 4 miliardy lat obiekt stracił sporo ze swojej objętości z powodu utraty ciepła. Badacze podkreślają, że zmiany - choć niewielkie względem rozmiarów całej planety - wystarczą, by cały obiekt zmienił swoje rozmiary o kilka kilometrów. Najprzystojniejszy polski książę "Jeśli jest się księciem w dzisiejszym świecie, trzeba być też księciem w swoim sercu i w swoich działaniach" - powiedziała mu pewnego dnia matka. Te słowa zainspirowały Alexiego Lubomirskiego do napisania książki dla młodych czytelników, jak być dżentelmenem. I tak powstała "Notes for a Young Prince", którą dedykował synowi. - Jeśli ja sam zrobiłem wszystko, co jest w tej książce, będę dużo lepszym człowiekiem dla niego. Więc to również książka dla mnie - mówi najprzystojniejszy polski książę. Maybachy, bugatti, delage. Nikt by się nie spodziewał, że na zaniedbałej posesji dogorywają legendy motoryzacji. Opel, buick i kilkanaście niezidentyfikowanych wraków, to resztki bezcennej kolekcji z Grodziska Mazowieckiego, którą pokazały Fakty TVN. - To było nasze dziedzictwo narodowe - ocenia w rozmowie z TVN24 Patryk Mikiciuk. Uczula nie sierść, Kichanie, kaszel, zaczerwienione oczy, duszności... niektórym wystarczy tylko pogłaskać kota, żeby doświadczyć uciążliwych objawów alergii. To właśnie w obawie przed nią wiele osób rezygnuje z przygarnięcia mruczącego pupila. Brytyjscy naukowcy ogłosili, że dzięki nowym badaniom w ciągu pięciu lat może powstać lek, który rozwiąże ten problem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Normandia w ogniu,

Normandia w ogniu, Normandia w słońcu. Te same miejsca wtedy i dziś

W rocznicę D-Day, największej operacji desantowej aliantów podczas II wojny światowej, widzimy piękne plaże Normandii wypełnione turystami. ...
POPRZEDNI WPIS →
Rewolucje NASA. 10

Rewolucje NASA. 10 kosmicznych innowacji wszech czasów

Kosmiczny wyścig w latach 50. pomiędzy ZSRR a Ameryką w dziedzinie astronomii przyczynił się do powstania wielu ...