0
Chiny walczą z monopolem Microsoftu? Premiera Xbox One opóźniona

Chiny walczą z monopolem Microsoftu? Premiera Xbox One opóźniona

Microsoft opóźnił wprowadzenie na rynek w Chinach konsoli do gier Xbox One. Premiera zaplanowana była na wtorek. Producent nie podał przyczyn tej decyzji. To kolejne z serii niepowodzeń Microsoftu w Państwie Środka, gdzie gigant z Redmond oskarżany jest o praktyki monopolistyczne.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Elżbieta II zaćwierkała. Do tej pory konto brytyjskiej rodziny królewskiej prowadzili pracownicy Pałacu Buckingham. Teraz to sama królowa osobiście wysłała wiadomość do ponad 800 tys. internautów. Ale to nie pierwszy kontakt Elżbiety II z nowymi technologiami. Putin: nie zamierzamy Rosja nie rozważa ograniczania krajowym użytkownikom dostępu do internetu - powiedział prezydent Władimir Putin. Podkreślił, że od wybuchu kryzysu na Ukrainie zaobserwowano drastyczne zwiększenie liczby ataków na rosyjskie domeny internetowe. USB 3.0, HD USB 3.0, HD Audio, WiDi. Co łącze te trzy technologie? Między innymi to, że ich współtwórcami są pracownicy gdańskiego centrum R&D firmy Intel. tech.wp.pl Nielimitowane rozmowy do Orange przygotował kolejny prezent dla klientów korzystających z usług mobilnych. Wszyscy, którzy zdecydują się na Smart Plan Halo z abonamentem w wysokości 79,90 zł lub Smart Plan Multi z abonamentem 89,90 zł, będą mogli dzwonić bez ograniczeń na numery wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, przez cały czas trwania umowy. Nowa promocja jest dostępna dla klientów przedłużających umowę, podpisujących nową lub przenoszących swój numer do Orange. tech.wp.pl Tesla zapewnia kierowcom Najnowsza aktualizacja oprogramowania sterującego elektrycznymi samochodami Tesla ostrzeże kierowcę przed zbytnim oddaleniem się od stacji ładującej. Zmiany systemowe nie wpłyną jednak na zasięg aut, o czym wcześniej spekulowały media. Sąd zdecyduje, czy "Uwaga, szkodzi zdrowiu" - takich ostrzeżeń w telefonach komórkowych domaga się włoskie stowarzyszenie do walki z tzw. smogiem elektromagnetycznym. W sądzie zabiega o to, by rząd przeprowadził kampanię informacyjną na temat możliwej szkodliwości komórek. tech.wp.pl Dobry rok Volkswagena. 10,8 mld euro zarobił w minionym roku koncern motoryzacyjny Volkswagen. Największy producent samochodów w Europie powiększył zyski o 21 proc. w stosunku do poprzedniego roku. Chcesz, by szef Serwis społecznościowy pracuje nad nowym, inteligentnym asystentem cyfrowym. Jego zadaniem będzie ostrzeganie użytkowników przed wrzucaniem do sieci zdjęć z imprez.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Powstanie film o

Powstanie film o mordercy żony Polańskiego. Autorem twórca teledysków Madonny i U2

Charles Manson w 1969 roku wysłał członków swojej sekty do domu Romana Polańskiego w Kalifornii z poleceniem ...
POPRZEDNI WPIS →
Minecraft, czyli fenomen

Minecraft, czyli fenomen z klocków. Co zbuduje z nich Microsoft?

Prosta grafika, olbrzymie możliwości, pełna swoboda i szeroka dostępność - taka właśnie jest gra Minecraft, która od ...