-9
Chiński gigant e-commerce chce wejść na amerykańską giełdę

Chiński gigant e-commerce chce wejść na amerykańską giełdę

Chiński gigant rynku e-commerce Alibaba Group chce zadebiutować na amerykańskiej giełdzie - poinformowała spółka w niedzielę. Według analityków wartość tej oferty może być wyceniana na 15 mld dolarów.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Coraz bliżej Amazona W związku z rosnącym zapotrzebowaniem ze strony klientów w całej Europie, Amazon planuje zapowiadane już wcześniej otwarcie dwóch centrów logistycznych w Polsce, pod Wrocławiem i Poznaniem, do września 2014. tech.wp.pl Polityka Google'a jest Wygląda na to, że Google ma znowu kłopoty z prawem. Holandia uznała, że praktyki firmy związane z kolekcjonowaniem i przechowywaniem danych o swoich użytkownikach są nielegalne. tech.wp.pl NSA podsłuchuje i Wygląda na to, że powinniśmy wszyscy zacząć uważać na to, z kim i o czym rozmawiamy przez telefon. Według dokumentów, które The Washington Post uzyskał niedawno od Edwarda Snowdena, NSA ma możliwość jednoczesnego nagrania wszystkich rozmów telefonicznych prowadzonych na obszarze całego kraju. tech.wp.pl Największy pechowiec na Australia była jednym z pierwszych krajów, w których sprzedawane są nowe modele iPhone’ów. Tak jak w USA, tak i tam ustawiały się długie kolejki, a ludzie poświęcali noce, aby być jednymi z pierwszych posiadaczy nowego produktu Apple. Wśród nich największy pechowiec. tech.wp.pl Pendolino pobił rekord Po południu padł rekord prędkości na polskich torach. W czasie testów na Centralnej Magistrali Kolejowej pociąg Pendolino pojechał z prędkością 270 km/h. 1500 litrów wody - Żeby wypić filiżankę herbaty, trzeba zużyć 300 filiżanek wody - przekonują wrocławscy naukowcy. Specjaliści znad Odry z kolegami z europejskich uczelni sprawdzają, jak wykorzystywana jest woda. I czy wystarczy jej dla przyszłych pokoleń. Czy Apple Pay - Rynek kart kredytowych ma się świetnie. Spodziewamy się, że ludzie jeszcze bardzo długo będą ich używali. Ale dostrzegamy ogromną innowacyjność w przenoszeniu procesu poszczególnych autoryzacji z plastikowej karty na urządzenie mobilne Apple - przyznaje wiceprezes MasterCard James Anderson. Miłość z aplikacji W walentynki jedni biorą ślub, drudzy idą na romantyczną kolację. Są też tacy, którzy dopiero szukają swojej drugiej połówki. Właśnie w święto zakochanych serwisy randkowe odnotowują ogromny wzrost zainteresowania nowych użytkowników i to nawet o kilkadziesiąt procent, bo dziś miłość coraz częściej zaczyna się od kliknięcia.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Koniec legendarnego modelu

Koniec legendarnego modelu jaguara. XK odjeżdża do historii

Latem brytyjski koncern zakończy produkcję sztandarowego modelu Jaguar XK. Nieoficjalnie jednak mówi się, że jego większa i ...
POPRZEDNI WPIS →
Dzień Liczby Pi

Dzień Liczby Pi z rekordem: wyrecytował z pamięci prawie 2 tysiące cyfr

5 dni przygotowań, niezawodna technika i kilkanaście minut recytacji – to przepis na sukces Dawida Wójcika, który ...