0
Chcesz być

Chcesz być "niewidzialny" dla służb specjalnych? "Blackphone" jest właśnie dla ciebie

Martwisz się, że policja i służby specjalne będą podsłuchiwały twoje rozmowy przez smartfona? Być może "blackphone" jest właśnie dla ciebie. Smartfon szyfrujący połączenia telefoniczne i i kodujący połączenia internetowe pojawi się w lipcu na amerykańskim rynku.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
10 tysięcy kosmicznych Asteroida 2013 MZ5 to 10-tysięczny obiekt, który odkryto w niewielkiej odległości od Ziemi - donosi NASA. Po raz pierwszy astronomowie dostrzegli ją na niebie 18 czerwca dzięki teleskopowi Pan-STARRS-1. Apetyczne centrum Drogi Nowoczesne technologie pozwalają nam coraz lepiej poznawać wygląd kosmosu. Mając możliwość przyglądania mu się na setkach zdjęć, rzadko zastanawiamy się, jak odebrałyby go nasze inne zmysły, na przykład węch. Naukowcy już się tym tematem zajmują - według nich centrum naszej galaktyki pachnie malinami lub rumem. Mały pies zmienił Jak wpadł na pomysł, aby fotografować psy pod wodą? - To nie ja, to mój pies. Podczas sesji zdjęciowej na lądzie zdecydował, że woli być w basenie. Ten mały pies zmienił moje życie - opowiada dziś fotograf Seth Casteel. I tak cztery lata temu zaczęła się seria podwodnych zdjęć czworonogów, na punkcie której oszalał cały świat. Teraz 80 z nich znalazło się w albumie "Underwater Puppies". Seks-zabawka czy dzieło Amerykański artysta Paul McCarthy zdecydował się usunąć z paryskiego placu Vendome kontrowersyjną nadmuchiwaną instalację. Zgodnie z twórczą wizją autora miała ona przedstawiać choinkę, mieszkańcom skojarzyła się natomiast z seks-gadżetem. Wkurza cię wolne Powolny bezprzewodowy internet w twojej ulubionej kawiarni wkrótce przejdzie do historii. Umożliwi to nowa technologia utrzymująca stałą prędkość w tzw. hotspotach bez względu na liczbę ich użytkowników. Narazie technologia testowana jest w Stanach Zjednoczonych. Piersi, pupa, skandal. Ta sukienka utkana z siateczki i 230 tysięcy kryształków przebiła najbardziej kontrowersyjne kreacje w historii popkultury. Rihanna pokazała się w niej niemal naga i wywołała skandal. Czy była pierwsza? Zaczęło się od Marilyn Monroe, gdy w 1962 roku zaśpiewała na urodzinach Kennedy'ego w przezroczystej sukience tak obcisłej, że goście pytali potem, czy w ogóle założyła bieliznę. Oto najsłynniejsze suknie, które więcej odkrywały niż zakrywały. Krowa o psiej Zażarta walka trwała do ostatniej chwili. Ostatecznie, minimalną przewagą głosów, w naszej co tygodniowej sondzie wygrała krowa, która myśli, że jest psem. Drugie miejsce przypadło parze, która zdecydowała się na ślub w dość ekstremalnych warunkach. Trzecie miejsce na podium zajął niesamowity film z wypadku na stacji benzynowej w stanie Nowy Jork (USA). Oto wideo tygodnia: Jaguar jak z - Ma wspaniały skręt, szybko się rozpędza - zachwala pani Wioleta Szymańska, kierowca lotniskowego jaguara. Taki model auta, XJ, wystąpił w ostatnim Jamesie Bondzie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Apetyczne centrum Drogi

Apetyczne centrum Drogi Mlecznej. Pachnie malinami i rumem

Nowoczesne technologie pozwalają nam coraz lepiej poznawać wygląd kosmosu. Mając możliwość przyglądania mu się na setkach zdjęć, ...
POPRZEDNI WPIS →
W Irlandii rekin

W Irlandii rekin pływał z kajakarzami

Wygląda na to, że nie tylko ludzie cieszą się piękną pogodą w Irlandii. Grupa kajakarzy pływała po ...