-4
Cenzurują

Cenzurują "Niewolnicę Isaurę". Wycinają sceny zbioru bawełny

"Niewolnica Isaura" bez scen niewolniczej pracy? Uzbecki kanał telewizyjny Elshar emituje właśnie powtórki brazylijskiej telenoweli, ale z serii wycięto wszystkie sceny zbioru bawełny - podaje portal uznews.net.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Pierwsza słit focia Internet zalewany jest amatorskimi autoportretami, znanymi potocznie jako "słit focie". Kto jednak pierwszy wpadł na pomysł, by sfotografować swój wizerunek? Był to ambitny chemik, który poproszony o ulepszenie dagerotypu, sam zainteresował się fotografią. Jego zdjęcie to jeden z pierwszych fotograficznych autoportretów. Gwiazdy zawirowały nad Niebo pełne gwiazd, ruiny zamku i tajemnicza muzyka - członkowie grupy "Go Podlasie" stworzyli kolejny niezwykły film, na którym uchwycili niebo podczas nowiu. Opłaciło się wiele nieprzespanych nocy, bo efekt jest niesamowity. Większe piersi na Przełomowy wynalazek zza oceanu - implanty powiększające piersi na wakacje, a choćby i na weekend. Dzięki nim kobiety będą mogły sprawdzić czy z prawdziwymi implantami będą czuły się dobrze. O wynalazku, który cieszy zarówno kobiety, jak i mężczyzn w magazynie "Polska i świat". Dwie głowy, dwie W zoo w amerykańskim San Antonio (Teksas) przyszła na świat żółwica z dwiema głowami. Niezwykły gad ma także, jak uważają pracownicy ogrodu zoologicznego, podwójną osobowość. Pastafarianin z durszlakiem Młody Czech Lukas Novy oficjalnie deklaruje się jako pastafarianin. Oznacza to, że jego religia - pastafarianizm - nakazuje mu noszenie durszlaka na głowie. Zdjęcie w tej nietypowej ozdobie głowy ma nawet w dowodzie osobistym. Naukowcy wyhodowali ucho Naukowcom z Bostonu udało się stworzyć sztuczne "ludzkie" ucho z tkanek krów i owiec. To przełom. Pierwszy sukces pochodzi z początku roku i należy do bioinżynierów z Cornell University. Wyhodowali oni ucho na myszy, ale nie rosło. Tym razem eksperyment się powiódł, a narząd przez trzy miesiące zachowywał się naturalnie i nie stracił kształtu. Badania opublikowane zostały w czasopiśmie Journal of the Royal Society Interface. Najlepszy hotel na Składa się z zaledwie kilku drewnianych domków przykrytych trzciną, które stoją w najbardziej dzikiej części Afryki - to Mombo Camp & Little Mombo Camp, czyli najlepszy hotel na świecie 2013 roku. Dzięki połączeniu luksusu z nieskażoną przyrodą, gdzie stada lampartów, słoni, nosorożców i żyraf przechadzają się pod oknami, wygrał w rankingu prestiżowego magazynu "Travel+Leisure". Pies pochował martwe Dość nieprawdopodobna scena została zarejestrowana w Iraku. Na amatorskim filmie widać, jak pies grzebie martwe szczenię. Nie wiadomo jednak w jakich okolicznościach młode zwierzę zdechło, ani czy dorosłe było jego rodzicem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Sąd Najwyższy Indii

Sąd Najwyższy Indii uznał trzecią płeć. "To kwestia praw człowieka"

Sąd Najwyższy Indii uznał istnienie tzw. trzeciej płci. "Uznanie transseksualistów za osoby trzeciej płci nie jest ani ...
POPRZEDNI WPIS →
Krwawy Księżyc -

"Krwawy Księżyc" - oczy Amerykanów zwrócone ku niebu

O godz. 9.45 naszego czasu mieszkańcy obu Ameryk spoglądali w niebo. Doszło wtedy do maksimum całkowitego zaćmienia ...