-8
Wklejono 2012-12-14 00:00
Budda

Budda

Budda jest znaną postacią w światowej religii. Zapoczątkował religię buddyjską w której ludzie są zachęcani do pozostawienia wszystkich swoich problemów materialnych i życia pełnią szczęścia i zadowolenia. Na ziemi istnieją miliony wyznawców religii buddyjskiej i podążają wszyscy oni za naukami Buddy, aby osiągnąć spokój i pokój. Dziś można znaleźć różne posągi i rzeźby Buddy w różnych pozycjach, które mają własne znaczenie. Budda urodził się jako książę Siddhartha Gautama w Indiach około 500 roku p. n. e. Był synem zamożnego króla i posiadał wszystkie luksusy, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale ostatecznie zrzekł się wszelkich materialnych luksusów gdy poczuł, że materialne życie nie było jego celem. Potem zaczął medytować i ruszył ku ścieżce błogiego zadowolenia i szczęścia. Wreszcie poznał przyczyny światowego cierpienia i dążył do celu wyeliminowania go. Następnie stał się znany jako Budda. Jeśli chcesz zadbać o różne sfery życia, możesz zakupić figurki buddy w różnych pozach, niektóre z nich są bardziej powszechne. Dziś można znaleźć bardzo słynny posąg śmiejącego się Buddy, uważa się, że przynosi szczęście i dobrobyt.


Zobacz inne informacje z kategorii
Budda Budda jest znaną postacią w światowej religii. Zapoczątkował religię buddyjską w której ludzie są zachęcani do pozostawienia wszystkich swoich problemów materialnych i życia pełnią szczęścia i zadowolenia. Na ziemi istnieją miliony wyznawców religii buddyjskiej i podążają wszyscy oni za naukami Buddy, aby osiągnąć spokój i pokój. Dziś można znaleźć różne posągi i rzeźby Buddy w różnych pozycjach, które mają własne znaczenie. Budda urodził się jako książę Siddhartha Gautama w Indiach około 500 roku p. n. e. Był synem zamożnego króla i posiadał wszystkie luksusy, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale ostatecznie zrzekł się wszelkich materialnych luksusów gdy poczuł, że materialne życie nie było jego celem. Potem zaczął medytować i ruszył ku ścieżce błogiego zadowolenia i szczęścia. Wreszcie poznał przyczyny światowego cierpienia i dążył do celu wyeliminowania go. Następnie stał się znany jako Budda. Jeśli chcesz zadbać o różne sfery życia, możesz zakupić figurki buddy w różnych pozach, niektóre z nich są bardziej powszechne. Dziś można znaleźć bardzo słynny posąg śmiejącego się Buddy, uważa się, że przynosi szczęście i dobrobyt. Franciszek dostał perkusję. Wyjątkowo radosny klimat panował podczas spotkania papieża Franciszka z prezydentem Trynidadu i Tobago Anthonym Carmoną. Przywódca karaibskiego państwa podarował papieżowi małą perkusję. Franciszek od razu na niej zagrał.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Do broni ...
POPRZEDNI WPIS →
Obelisk w wersji

Obelisk w wersji King Size

Pomnik Waszyngtona znajdujący się w parku National Mall w Waszyngtonie, upamiętniający prezydenturę George'a Washingtona. ...