0
Bondowi skradziono auta. Zdjęcia do

Bondowi skradziono auta. Zdjęcia do "Spectre" przesunięte

Zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 - "Spectre" - muszą zostać przesunięte. Bond został obrabowany: z parkingu w pobliżu Düsseldorfu złodzieje ukradli auta, którymi miał jeździć podczas zdjęć. Szkody wyceniono na 800 tys. euro.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Renifery w Norwegii Na autostradzie w północno-wschodniej Norwegii wstrzymano ruch, dlatego że do tunelu wtargnęło stado reniferów. Drogowcy musieli wyznaczyć objazdy, gdyż zwierzęta te stanowiły poważne zagrożenie. Renifery szukają schronienia przed anomalią pogodową - upałem. Koniec z alkoholem Duma Państwowa może przyjąć projekt ustawy antyalkoholowej, który przypuszczalnie zakaże pokazywania w kinach scen spożycia napojów alkoholowych - donosi agencja RIA Nowosti. Obama 3D. Na Barack Obama doczekał się popiersia w 3D. Zostało one wykonane przez specjalistów z Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Przy użyciu kamer zeskanowali twarz prezydenta, po czym popiersie zostało wydrukowane. Tym samym stał się on pierwszym prezydentem z tego typu popiersiem. Vanity Fair wybrał Kerry Washington, aktorka znana z "Django", została uznana za najlepiej ubraną osobę na świecie przez magazyn "Vanity Fair". Na prestiżowej liście znaleźli się również m.in. Beyoncé, Kate Middleton, Charlize Theron i Justin Timberlake. Po raz pierwszy do śmietanki towarzyskiej dołączył także przedstawiciel blogosfery modowej. Nie była to jednak Kasia Tusk. Polska dała Obamie Z okazji 53. urodzin Baracka Obamy dziennik "The Washington Post" przygotował ranking prezentów, które prezydent USA otrzymywał w trakcie swojej pierwszej kadencji. Polski podarek - gra "Wiedźmin-2" wraz z dodatkami - znalazł się na ostatnim miejscu rankingu. "Polska przesadziła z zachwalaniem Wiedźmina" - uznalli autorzy zestawienia. Szukał krawata na Niecodzienny gest pracownika amerykańskiego sklepu poruszył internautów. Sprzedawca nie tylko pomógł nastoletniemu klientowi w wyborze krawata, ale także w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Historią zainteresowały się amerykańskie media. Poszukiwany od miesięcy Właścicielka psa, mieszkanka Nowego Jorku, bezskutecznie szukała swojego czworonożnego przyjaciela po tym, jak w sierpniu 2014 uciekł jej na ulicach Manhattanu. W końcu, podczas burzy śnieżnej, która przeszła w ostatnich dniach przez Nowy Jork, Burt się odnalazł. Polak nagrodzony w Paweł Paniczko, polski fotograf specjalizujący się w zdjęciach architektury, został nagrodzony w międzynarodowym konkursie Arcaid Awards 2014. Jurorom spodobała się jego fotografia apartamentowca w Kopenhadze, który jest połączeniem parkingu i bloku mieszkalnego. Jednak główną nagrodę - w wysokości 3 tys. dol. - zgarnął brytyjski duet Hufton + Crow za zdjęcie budynku w Baku.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Jeleń wszedł do

Jeleń wszedł do domu. Pobuszował w kosmetykach

Do jednego z domów w Galloway w stanie New Jersey wtargnął jeleń. Wizyta zwierzęcia zszokowała właścicielkę, która ...
POPRZEDNI WPIS →
Odkryto wczesne sygnały

Odkryto "wczesne sygnały ostrzegania" przed gwałtownymi zmianami klimatu

Naukowcy odkryli wczesne sygnały ostrzegania przed gwałtowną zmianą cyrkulacji wód Atlantyku, co z kolei może mieć ogromny ...