-8
Bóbr szukał nowego domu i zabłądził. Dopadł go stres, pomogli leśnicy

Bóbr szukał nowego domu i zabłądził. Dopadł go stres, pomogli leśnicy

Migrujący w poszukiwaniu nowego miejsca do życia bóbr zabłądził w okolicach Grunwaldu. Zestresowane zwierzę trafiło do ośrodka rehabilitacji. Po kilkudziesięciu godzinach obserwacji leśnicy wypuścili je na wolność.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Dziś śmigus-dyngus. Zleje Dziś drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W Kościele katolickim kontynuacja święta zmartwychwstania Chrystusa, ale znany jako śmigus-dyngus albo lany poniedziałek. Pogoda nie będzie jednak sprzyjać zabawie. Według zapowiedzi pogodnie będzie jedynie na wschodzie kraju. Ameryka Południowa z NASA po raz kolejny dostarcza nam piękne widoki. Zobaczcie niezwykły timelapse z przelotu nad Ameryką Południową stworzony przez członków Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Nie tylko niższa W marcu Nickolay Lamm stworzył Lammily - lalkę wzorowaną na typowej nastolatce. Teraz poszedł o krok dalej projektując naklejki imitujące niedoskonałości, z którymi borykają się kobiety na całym świecie. Dzięki nim dziewczynki mogą "ozdabiać" swoje lalki piegami, rozstępami czy trądzikiem. Zamrozili zmarłego guru, Wyznawcy sekty w północno-zachodnich Indiach zamrozili ciało zmarłego pod koniec stycznia guru Aszutoszy Maharadży, wierząc, że jest on w stanie głębokiej medytacji, kiedyś powróci do życia i nimi pokieruje. Ruszył nabór na Miasto Brzeg ogłosiło nabór na Księcia Księstwa Brzeskiego, który ma pełnić funkcję reprezentacyjną podczas imprez i uroczystości oraz np. spotykać się z turystami. Jeden z warunków jest taki, że kandydat musi mieć partnerkę, która zostanie księżną. Powinien mieć też ładny charakter pisma. Terrorysta z wielkimi Pracowników leśnictwa Przychody pewien mieszkaniec ze wsi Osowiec postawił na nogi, alarmując o zagrożeniu, w jakim się znalazł. Jego ogród znalazł się pod rządami groźnego osobnika zdolnego "przemeblować" środowisko na swoją modłę i bez trudu powalającego drzewa, których pień ma nawet metr średnicy. Satelita ESA zwiększy Już dziś wieczorem (o godz. 23.02 naszego czasu) Sentinel 1A zostanie wyniesiony na orbitę. Start rakiety nośnej wraz z satelitą nastąpi z Europejskiego Portu Kosmicznego w Gujanie Francuskiej i będzie transmitowany w internecie. Szukaj księdza. Przez To się nazywa iść z duchem czasu. Ksiądz Jakub Lechniak, proboszcz parafii w podpoznańskich Kamionkach, w trakcie chodzenia po kolędzie, wykorzystuje aplikację na smartfona i udostępnia swoją lokalizację w internecie. Dzięki temu parafianie mogą łatwo sprawdzić, czy duchowny jest już blisko ich domu. - Wiele osób z tego korzysta. Odzew jest bardzo pozytywny - przyznaje ks. Lechniak. I już myśli o kolejnych technologicznych ułatwieniach w parafii.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Nie wiadomo, co

Nie wiadomo, co robi na orbicie, ale jest tam już 470 dni

Mały bezzałogowy wahadłowiec X-37B pobił własny rekord przebywania na orbicie. Maszyna okrąża Ziemię już od ponad 470 ...
POPRZEDNI WPIS →
Kot Teodor wraca

Kot Teodor wraca do zdrowia po operacji. "Bez języka zginąłby śmiercią głodową"

Teodor to kot, który pewien czas temu został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku język zwierzęcia został ...