0
Bliskie spotkania ze zwierzętami i szaleni kierowcy. Wybierz wideo tygodnia w tvn24.pl

Bliskie spotkania ze zwierzętami i szaleni kierowcy. Wybierz wideo tygodnia w tvn24.pl

Władimir Putin z wbitymi w ramię pazurami misia koala, lokal wyborczy w Czeladzi nawiedzony przez kozę, panda wielka szalejące na śniegu - mijający tydzień obfitował w nagrania ze zwierzętami w roli głównej. W zestawieniu dziesięciu najciekawszych i najważniejszych wideo wybraliśmy też inne. Sprawdźcie jakie i wybierzcie najlepsze.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Ja chcę zrozumieć Przez ulice Warszawy pędzą zawodnicy dwóch drużyn futbolu amerykańskiego, aż w końcu spotykają się w tunelu. To nie zapowiedź meczu, lecz historia odkrycia naukowego nagrodzonego w tym roku Noblem. Raper L.U.C pokazuje, że można ją opowiedzieć nie tylko za pomocą skomplikowanych obliczeń i wykresów, ale także poprzez obraz i muzykę. Tornado zawiesiło krowę Przez amerykańskie miasteczko Waszyngton w stanie Illinois przeszło tornado, które równało z ziemią domy i spowodowało ogromne zniszczenia. Jeden z mieszkańców nagrał chwile grozy, jakie przeżył wraz ze swoją córką schowany w schronie. Zarejestrował skowyt wiatru i ogromny huk, gdy jego dom rozlatywał się na drobne elementy. Na nagraniu widać również krowę, którą żywioł uniósł i zawiesił na drzewie. Po drodze z Pięciu młodych mieszkańców Bordeaux w czasie powrotu z dyskoteki postanowiło zatrzymać się przy miejscowym cyrku. Nie wyszli stamtąd z pustymi rękami - ich uwagę przykuła lama o imieniu Serge, którą zdecydowali zabrać ze sobą. Lama towarzyszyła im również w podróży tramwajem. Całujący się policjanci, To pierwsza retrospektywa Banksy'ego w karierze, na której będzie można oglądać jedne z najbardziej znanych dzieł artysty. Wśród ponad 70 obrazów, rzeźb i grafik w Londynie znajdą się m.in. całujący się policjanci, królowa Wiktoria jako lesbijka i Kate Moss jako Marilyn Monroe. Sławny grafficiarz nie wyraził na wystawę zgody, ale wie, że się ona odbędzie. Za wszystkim stoi jego były agent oraz dom aukcyjny Sotheby's, którzy przy okazji planują nieźle zarobić. Tatuaże Wolności mają Szpecące, prymitywne i charakterystyczne dla osadzonych w zakładach poprawczych lub więzieniach. Popularne "dziary" często nie pozwalają osobom z przeszłością zyskać społeczną akceptację lub znaleźć pracę. Projekt "Tatuaże Wolności" ma pomóc zresocjalizowanym osobom ponownie wystartować w życiu, bez śladów przypominających im o błędach młodości. Akcję promuje wzruszający film, pokazujący historię dwóch młodych kobiet. Dwa nagie miecze W sobotę na Polach Grunwaldzkich - tak jak przed wiekami - Zakon Krzyżacki został rozgromiony przez sprzymierzone wojska polsko-litewskie, a Wielki Mistrz Zakonu Ulrich von Jungingen poległ. Inscenizacja, mimo deszczu, zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy publiczności. Zostałam zatrzymana, bo Brytyjska aktorka i gwiazda serialu "Dynastia" została zatrzymana na granicy Stanów Zjednoczonych. - Wszystko przez zbyt dużą ilość kremu na rękach. Straż graniczna nie mogła pobrać odcisków palców - informuje Joan Collins. Jeszcze parę godzin Pięknego jelenia od śmierci dzieliło, zdaniem leśniczego, który ocalił rogacza, zaledwie kilka godzin. - Na wnyku mógł cierpieć nawet kilka dni - zwraca uwagę mężczyzna. Doświadczonego leśniczego, który dojrzał zwierzę pomiędzy drzewami, zaniepokoił fakt, że osobnik zamiast salwować się ucieczką, dreptał w miejscu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Od bezdomności w

Od bezdomności w Soczi do dobrobytu w Denver. Amerykański sen Mamy, Jake'a i Mishki

On - zdolny sportowiec, narciarz o bujnych blond włosach i zawadiackim uśmiechu. One - głodne, piszczące i ...
POPRZEDNI WPIS →
Użyteczny, przemyślany i

Użyteczny, przemyślany i będzie cieszył. Oto dziesięć prezentów dla prawdziwego dżentelmena

Prezenty dla prawdziwych dżentelmenów to prawdziwa udręka. Jak znaleźć odpowiedni, który będzie użyteczny, przemyślany i cieszył się ...