-7
Bezcenne odkrycie Polaków. Wieści o nim obiegły świat

Bezcenne odkrycie Polaków. Wieści o nim obiegły świat

Polscy badacze odnaleźli w Peru pierwszy, królewski grobowiec cywilizacji Wari. Archeolodzy znaleźli także 63 dobrze zachowane szkielety (głównie kobiece) i ponad 1200 bezcennych przedmiotów. Odkrycie jest na tyle przełomowe, że może rzucić zupełnie nowe światło na historię preinkaskiej cywilizacji Wari i rolę kobiet w społeczeństwie. O odkryciu Polaków piszą media na całym świecie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Meduzy opanowały śródziemnomorskie W rejonie basenu Śródziemnomorskiego, zwłaszcza Grecji, obserwuje się w ostatnim czasie nagły wzrost liczebności meduz. Nie są to na szczęście gatunki zagrażające życiu lub zdrowiu człowieka. Jednak stwarzają niekomfortowe warunki wypoczynku. Magiczna wygrana. Prawie Piątek trzynastego okazał się pechowy dla biorących udział w loterii Euro Millions w USA. Nikt nie wygrał wtedy 425 mln. dolarów. Suma się skumulowała, a teraz na osobę, która wytypuje szczęśliwe numery czeka 586 mln. dolarów. Relację z Nowego Jorku zamieścił na Kontakcie 24 Reporter 24 Piotr Sobilo. Polskie aplikacje nauczą Aplikacje mobilne rewolucjonizują nasze życie. Polscy naukowcy tworzą coraz więcej technologicznych rozwiązań, które mogą ułatwić codziennie funkcjonowanie choćby niepełnosprawnym. Eksplozja, siła żywiołu Przedstawiamy najchętniej oglądane wideo ubiegłego tygodnia. Które z nich jest najlepsze? Wybór należy do Was - zagłosujcie w naszej sondzie. 40 minut biegał 40 minut grozy na ulicach chińskiego miasteczka. Film z rozwścieczonym bawołem zwyciężył w plebiscycie na wideo tygodnia w tvn24.pl. Na nagranie głosowało 28 proc. uczestników. Na drugim miejscu - pechowa przeprawa przez jezdniię (26 proc.). Trzecią pozycję zajął Kim Dzong Un w towarzystwie kobiet pilotów (12 proc.). Dmitrij Miedwiediew dziękuje "Słitfocia" w windzie - tak rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew postanowił podziękować 400 tys. internautom, którzy obserwują jego profil na portalu społecznościowym. W ciągu kilkudziesięciu minut zdjęcie stało się hitem rosyjskiego internetu - niektórzy entuzjastycznie cieszą się z poczucia humoru premiera, inni twierdzą, że to żenująca próba ocieplenia wizerunku znacznie mniej popularnego od prezydenta Rosji polityka. Medytacja wycisza i Badania dowodzą, że medytacja jest skuteczna w obniżaniu poziomu stresu, lęku, poprawianiu nastroju oraz w leczeniu wielu zaburzeń, np. depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania jak np. anoreksja, czy bulimia - podkreślają eksperci. Człowiek garnitur założy "Jakoś nie jestem przekonany" napisał na Twitterze Pawel Kukiz i umieścił zdjęcie, na którym ubrany jest w garnitur. Nowy wygląd kandydata na prezydenta przez wielu określony został jako "ciekawa zmiana", choć są i opinie, że Kukiz wygląda jak "klasyczny krawaciarz".
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Orgazm dzięki stopom?

Orgazm dzięki stopom? Odczuwa go jedna kobieta na świecie

Orgazm, i to kilka razy dziennie, dzięki własnej stopie - na taką przypadłość, nazwaną "syndromem stopowego orgazmu", ...
POPRZEDNI WPIS →
Polak traci na

Polak traci na męskości

Nasienie Polaka zawiera do pięciu razy mniej plemników niż Kanadyjczyka czy Fina erotyczny.pl ...