0
Będzie wspólna sieć dostępu do LTE?

Będzie wspólna sieć dostępu do LTE? "Lepsza konkurencja i wyższa jakość"

Zasady aukcji na dostęp do szybkiego mobilnego internetu (LTE) powinny zostać zmienione - uważają eksperci Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Ich zdaniem lepszą konkurencję na rynku i wyższą jakość usług zapewniłaby użytkownikom wspólna sieć dostępu do LTE.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
iPod Classic zniknął Minął miesiąc, odkąd wstrzymano produkcję urządzeń z rodziny iPod Classic. Należały do niej ostatnie odtwarzacze audio Apple’a, które oferowały klasyczny, ikonowy projekt, oparty na skromnym ekranie i pokrętle ClikWheel. Powód? Początkowo uważano, że zaważyły wyniki sprzedaży bądź, że gigant z Cupertino chce się skupić na nowszych produktach. W rzeczywistości przyczyna jest dużo... praktyczniejsza. tech.wp.pl Turcja znosi blokadę Turcja już nie blokuje Twittera. Decyzję o odblokowaniu serwisu podjął turecki rząd. Twitter był w Turcji niedostępny od dwóch tygodni, po publikacjach oskarżających o korupcję premiera Recepa Tayyipa Erdogana. - Przeprowadzamy procedurę zniesienia blokady Twittera - powiedział AFP przedstawiciel tureckich władz telekomunikacyjnych (TIB). Oko Saurona? Tak Ten niepokojący widok mógłby być ilustracją do tolkienowskiej trylogii "Władca Pierścieni". Chociaż wygląda wypisz wymaluj jak złowrogie, demoniczne Oko Saurona, nie należy do fantastycznego Śródziemia, lecz do naszego Wszechświata. To bardzo dokładny obraz odległego o 273 lata świetlne układu planetarnego. General Motors ukarana Władze General Motors ukarane grzywną - pisze BBC News. Chodzi o brak odpowiedzi na wnioski o udzielenie informacji na temat uszkodzonych włączników zapłonu, które doprowadziły do wypadków, w których zginęło 13 osób. Panasonic Toughbook CF-19 Panasonic zaprezentował zmodernizowane wersje dwóch wytrzymałych komputerów przenośnych z serii Toughbook. Modele CF-19 oraz CF-31 zyskały nowe podzespoły i zostały dostosowane do obsługi systemu operacyjnego Windows 8 Pro. Urządzenia, należące do najbardziej wytrzymałych komputerów w ofercie Panasonic, są przeznaczone do mobilnej pracy w najtrudniejszych warunkach zarówno terenowych, jak i atmosferycznych. tech.wp.pl Rząd USA nie Biały Dom przesłał w czwartek do Kongresu projekt ustawy, zgodnie z którą nie Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA), ale firmy telekomunikacyjne mają gromadzić billingi telefoniczne Amerykanów. Dostęp wywiadu do nich wymagałby każdorazowo zgody sądu. Ekspertka: ryzyko lotów Trzeba ustalić, czy w lotach pasażerskich w kosmos będzie obowiązywał reżim prawa lotniczego, czy kosmicznego. Bez tego statki mogą mieć problem w przekraczaniu granic państwowych - uważa Kinga Kolasa-Sokołowska, specjalistka ds. prawa lotniczego i kosmicznego. - Brakuje też zapisów prawnych określających, gdzie kończy się przestrzeń ziemi, a gdzie zaczyna kosmos - twierdzi. Tesla podzieli się Szef firmy Tesla Elon Musk zasugerował, że jego firma rozważa "uwolnienie" swoich patentów, aby przyspieszyć rozwój samochodów z napędem elektrycznym.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Białystok potęgą w

Białystok potęgą w badaniach nad odnawialnymi źródłami energii

W najbliższych miesiącach na konto Politechniki Białostockiej wpłyną solidne środki unijne na badania nad odnawialnymi źródłami energii, ...
POPRZEDNI WPIS →
Zarobić w internecie

Zarobić w internecie może każdy, ale nie na wszystkim

Każdy może zarobić w internecie, ale nie na wszystkim - ocenił Jerzy Cichowicz ze Związku Banków Polskich. ...