0
Wklejono 2012-12-23 09:30
Batman

Batman

Całkiem niedawno na całym świecie w kinach święciła triumfy trylogia o Batmanie. Filmy wyreżyserowane przez Christophera Nolana są najdroższą trylogią w dziejach kina. Nie ma to jednak żadnego znaczenia, bowiem obrazy zarobiły znacznie więcej niż wydano na ich produkcję. Odtwórca głównej roli Christian Bale doskonale wcielił się w postać Mrocznego Rycerza. Filmy udanie ukazały historię powstania Batman, jak również jego walkę w groźnymi przeciwnikami. Niestety trylogia jest już zamknięta i nic nie wskazuje na to, aby Nolan wziął się za reżyserię kolejnych części.


Zobacz inne informacje z kategorii
Hobbit Bez wątpienia Hobbit Petera Jacksona odniesie sukces. Można wręcz powiedzieć, że film jest wręcz na niego skazany. Ogromna popularność Władcy Pierścieni przyciągnie do kin widzów niczym magnes. Niestety mogą oni poczuć się nieco rozczarowani, bowiem Hobbit to film nieco inny niż Władca Pierścieni. Tolkien napisał Hobbita jako jednotomową powieść. Jest to niejako prequel Władcy Pierścieni. Wydarzenia opowiadają bowiem powstanie pierścienia i pierwsze spotkanie z Gollumem. Książka została napisana w bajkowym klimacie, dużo tu z baśni, natomiast mniej czystej postaci fantasy. Dlatego nawet jeśli zginie kilka orków, nadal będzie to bajka. Co więcej reżyser oraz producenci zdecydowali się nakręcić aż trzy części filmu na podstawie jednej, średniej długości książki. Doprowadziło to do powstania wielu dłużyzn i przeciąganych na siłę momentów. Jest to ewidentny skok na kasę widzów, co często się podkreśla czytając wypowiedzi dostępne w internecie. Dużo osób narzeka też na przestarzałe efekty 3D. Batman Całkiem niedawno na całym świecie w kinach święciła triumfy trylogia o Batmanie. Filmy wyreżyserowane przez Christophera Nolana są najdroższą trylogią w dziejach kina. Nie ma to jednak żadnego znaczenia, bowiem obrazy zarobiły znacznie więcej niż wydano na ich produkcję. Odtwórca głównej roli Christian Bale doskonale wcielił się w postać Mrocznego Rycerza. Filmy udanie ukazały historię powstania Batman, jak również jego walkę w groźnymi przeciwnikami. Niestety trylogia jest już zamknięta i nic nie wskazuje na to, aby Nolan wziął się za reżyserię kolejnych części. Epoka Lodowcowa i Nie ma na świecie osoby, która nie przepadałaby za uroczym wiewiórem z Epoki Lodowcowej, którego jedynym celem w życiu jest zbieranie orzechów. Na ciekawy pomysł wpadł autor zdjęcia, który wykorzystał zwykły telefon dotykowy z podobizną wiewiórki oraz prawdziwy orzeszek. Efekt jest niesamowity. Należą się brawa za pomysłowość oraz genialne poczucie humoru. Znając upór Wiewióra z pewnością znajdzie sposób, aby i tak dobrać się do orzeszka. Dla niego wyjście z telefonu to bułka z masłem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Koniec świata

Koniec świata

Zapowiadany wszędzie koniec świata jednak nie nadszedł. Wszelkie prognozy zarówno telewizyjne, jak i podawane przez kalendarze wymarłych ...
POPRZEDNI WPIS →
Niebezpieczna atrakcja turystyczna

Niebezpieczna atrakcja turystyczna

W jednym z parków krajobrazowych można spotkać ten ciekawy obiekt. Jak mówi legenda, skały zostały ustawione w ...