0
Barszcz z tubki? Rosjanie wprowadzają jedzenie jak z kosmosu

Barszcz z tubki? Rosjanie wprowadzają jedzenie jak z kosmosu

Nie każdego stać na turystyczny lot w kosmos, który kosztuje ponad 50 mln dolarów. Jednak już teraz każdy może poczuć się, jak kosmonauta próbując spożywanego tam jedzenia. Automat z daniami z kosmosu ustawiony jest w moskiewskiej galerii VVC Exhibition Center.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wnuczka Audrey Hepburn Emma Ferrer, jedyna wnuczka Audrey Hepburn, została modelką. Agencja Storm, która reprezentuje m.in. Kate Moss i Carę Delevingne, podpisała z nią lukratywny kontrakt. O jej wejściu do świata mody piszą media na całym świecie i porównują ją do sławnej babci. - To uciążliwe, gdy ludzie są rozczarowani, widząc, że nie jestem jej kopią - wyznała. Chora nastolatka wstaje Sparaliżowana przez jedenaście dni nastolatka nagle wstaje z wózka, robiąc tym samym ogromną niespodziankę pielęgniarce, która się nią opiekuje. Kobieta nie kryje ogromnego zaskoczenia i wzruszenia. Nagranie z tego momentu trafiło kilka dni temu do sieci, gdzie bije rekordy popularności. Jak upał działa Tegoroczne lato jest wyjątkowo upalne. Gorące zwrotnikowe powietrze napływa do nas z wzmożoną częstotliwością. Co dzieje się z nami w czasie upału, czy może dojść do przegrzania i w jaki sposób sobie radzić z wysokimi temperaturami? Na te pytania odpowiedziała dr Agnieszka Kloch z Centrum Nauki Kopernik. Pod lodem buzuje Pod lodową pokrywą i warstwą gruntu zachodniej Antarktydy odkryto aktywny wulkan. To pierwszy znany taki przypadek i dowód na to, że nie jest ona tylko "zmrożonym" kontynentem. Zdaniem naukowców aktywność wulkaniczna jest potencjalnym zagrożeniem dla antarktycznego lodu - zarówno erupcja, jaki i podziemna obecność gorącej magmy mogą przyspieszyć jego topnienie. Jak każdy inny 21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa. Z tej okazji Teo i jego rodzice przygotowali serię zdjęć i filmów, na których przekonują, że chłopiec mimo swojej choroby może być kim chce. Karp-monstrum: trzeba było Brytyjski wędkarz wyłowił w Tajlandii monstrualnej wielkości karpia syjamskiego. Ryba ważyła 61 kilogramów, wyciągnięcie jej z wody zajęło niemal pół godziny. Bardzo możliwe, że to największy karp, jakiego dotąd wyłowiono na świecie. Nietypowa restauracja. Zjesz W centrum amerykańskiego miasta Tulsa znajduje się nietypowa knajpa. Jej menu godne jest naprawdę dobrej restauracji, ale za posiłek zapłacimy tyle... ile zechcemy. - Chcemy umożliwić zjedzenie porządnego posiłku każdemu, bez względu na zasobność portfela. Funkcjonujemy na zasadzie "płacisz, ile możesz" - tłumaczy założycielka Tulsa Table Christy Moore. Amatorka, która zachwyciła Wielkie emocje, pyszne dania oraz radość zwyciężczyni. Tak wyglądał wielki trzeci finał polskiej edycji "MasterChefa" - jednego z najbardziej prestiżowych kulinarnych programów na świecie. Największe wrażenie na podniebieniach jurorów zrobiła Dominika Wójciak i to ona zgarnęła nagrodę główną - 100 tys. złotych i kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Rysują w kawie

Rysują w kawie dzieła sztuki

Za pomocą patyczka, łyżeczki spienionego mleka rysują na powierzchni tego szacownego napoju obrazki, których nie powstydziliby ...
POPRZEDNI WPIS →
65-latka w czworaczej

65-latka w czworaczej ciąży ominęła prawo. Zarodki innej pary, in vitro za granicą

Annegret Raunigk, która w wieku 65 lat oczekuje czworaczków, a już w tej chwili ma trzynaścioro dzieci, ...