0
12-latek zaprojektował smartwatch jak... plaster miodu. Lenovo inwestuje w projekt

12-latek zaprojektował smartwatch jak... plaster miodu. Lenovo inwestuje w projekt

Davis Borrow, 12-letni biznesmen z USA zadziwił szefów największych firm produkujących sprzęt elektroniczny. Zainspirowany pszczołami i wyglądem plastra miodu chłopak zaprojektował nowy smartwatch.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Szukasz taniego iPhone'a Firma Barracuda przechwyciła za pomocą jednego ze swoich honeypotów, czyli pułapek zastawianych w internecie na rozprzestrzeniające się zagrożenia, serię wiadomości podszywających się pod komunikaty rozsyłane przez brazylijski Groupon. tech.wp.pl Szyfrowany pendrive Kingstona Kingston wprowadził na rynek szyfrowanego pendrive’a DataTraveler Vault Privacy 3.0 oraz DataTraveler Vault Privacy 3.0 Anti-Virus. Urządzenia oferują zabezpieczenia klasy korporacyjnej oraz dodatkową ochronę antywirusową. tech.wp.pl 10 lat więzienia Trzech mężczyzn z Lublina i Świdnika na przestrzeni kilku lat pozyskiwali w celach komercyjnych nielegalne oprogramowanie o łącznej wartości 24 mln złotych. Grozi im nawet 10 lat więzienia. tech.wp.pl Już jutro startują Apple zaprezentował najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego w czerwcu. Bardziej płaski wygląd, większa integracja z mobilnym systemem iOS, oraz nowe funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią życie użytkownikom Maców to najważniejsze zalety Yosemite. Od jutra będziecie mogli go przetestować tech.wp.pl To było najczęściej Niedzielny finał Mistrzostw Świata zdominował dyskusje w internecie. Kiedy po 24 latach Niemcy po raz czwarty zdobywali Puchar Świata, fani futbolu ustanowili rekord komentarzy w mediach społecznościowych. Brytyjski wywiad elektroniczny Brytyjski wywiad elektroniczny GCHQ ma narzędzia służące do manipulowania informacjami dostępnymi w internecie i komunikacji za jego pośrednictwem, infiltrowania komputerów i rozpowszechniania określonych treści na portalach - ujawniono we wtorek. Korea gotowa do Koreańska Strefa Zdemilitaryzowana to obszar, gdzie jak w niewielu innych miejscach na świecie aktywne są drony. Należące do reżimu Korei Północnej maszyny regularnie przekraczają jej teren wbrew ustaleniom porozumienia między dwoma państwami. Władze Korei Południowej coraz częściej i głośniej mówią o sposobach na ich zwalczanie. tech.wp.pl Rower wodny odkryty Wynalazca z San Francisco opracował rozwiązanie, mające urozmaicić osobom mieszkającym po przeciwległych stronach zatoki np. drogę do pracy. To jednoosobowy rower wodny Schiller X1, wyglądający jak skrzyżowanie kolarzówki i pontonu. Ma kosztować ok. 6 tys. dolarów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Do zdominowanej przez

Do zdominowanej przez mężczyzn branży gier wkraczają kobiety. Niektóre otrzymują pogróżki

- Kiedyś gry były tworzone głównie przez mężczyzn, bo takie było środowisko programistów. Kiedy więc ci tworzyli ...
POPRZEDNI WPIS →
Turysta uwięziony w

Turysta uwięziony w księgarni, uwolniony dzięki Twitterowi

Samotna noc spędzona w księgarni to marzenie wielu miłośników książek. Przypadkowo spełnił je pewien Amerykanin, który utknął ...